Kontakt » O nás

O nás


 

Vítáme Vás na našich internetových stránkách NOKO.cz ,

které částečně fungují i jako internetový obchod, neboli E-SHOP.

Naleznete zde široký výběr úklidové techniky, chemie, mycích pomůcek a příslušenství, jako jsou například: vysavače, úklidové vozíky, mopy, mycí pady, stěrky na okna, vysokotlaké stroje, podlahové automaty a vše, co s úklidem souvisí.

 

Naše společnost byla založena již v roce 1991 a můžeme se tak pišnit stálím a několikaletým působením na trhu.Touto cestou bychom Vás chtěli pozvat do naší prodejny NOKO spol. s r.o, kde se můžete v příjemném a klidném prostředí nechat inspirovat současnými trendy tohoto odvětví. Náš ochotný a odborný personál se Vám bude snažit maximálně vyjít vstříc, ale především také poradí při výběru nejvhodnějšího typu zboží v případě, že si nebudete jisti vlastními představami.

A s jakými výrobky se zde můžete setkat?


Z přístrojů se jedná o ucelenou řadu německé značky Nilfisk Alto, kterou jistě budete znát pod názvem Wap. Jejich modely se vyznačují funkčním designem, kvalitním zpracováním, založeném na tradici a zkušenostech, ale také především příznivými cenami. Nelze zapomenout ani na další výrobky jako jsou například kvalitní podlahové stroje a průmyslové vysavače německé značky Columbus.

NOKO spol. s r.o. to nejsou jen přístroje, ale také nepřeberné množství příslušenství a vychytávek, bez nichž se v dnešním světě úklidu stáváte takřka outsiderem, jako jsou například špičkové stěrky na okna Unger, německá úklidová chemie Buzil, kvalitní úklidové vozíky českého výrobce Eastmop či jiné specializované pomůcky. V naší prodejně si můžete na vlastní kůži vyzkoušet velké množství produktů, které nabízíme.

V případě, že Váš přístroj bude potřebovat odborný servisní zásah, je tu k dispozici profesionálně vybavená dílna. Naši zkušení a ochotní mechanici se budou snažit zbavit Vaše úklidové stroje všech neduhů, ať již formou individuálního zákroku, či komplexního servisu.

Přijďte tedy navštívit prodejnu NOKO spol. s r.o., U Kamýku 2/870 v Praze 4 a přesvědčte se, že nechceme zůstat jen u slibů, ale dostát našich slov. Těšíme se na Vaší návštěvu a pevně doufáme, že se k nám také budete rádi navracet.

 


 

S přátelským pozdravem
Team Noko spol. s r.o.