Servis a poprodejní služby

Vážení zákazníci, naše firma se zabývá kompletními servisními službami na strojích těchto značek:

Columbus, Nilfisk ALTO, Wap, Soteco BASE, Fimap, Cleanfix, Taski, Kärcher, Kränzle, Wirbel, Viper a po domluvě i další, které jste zakoupili v naší prodejně nebo u jakéhokoliv jiného prodejce.

Servis je prováděn vyškolenými servisními techniky a naším cílem je opravit stroj vždy v co nejkratším možném čase dle charakteru a rozsahu poškození. Díky velkému skladu náhradních dílů jsme schopni provádět značnou část oprav převážně do 48 hodin. Opravy stacionárních zařízení jako jsou například: vysavačové automaty u benzínových pump nebo vysokotlaké stroje, jsme schopni provádět přímo na místě u zákazníka. Opravy ostatních strojů provádíme především v naší servisní dílně, ale je možné i u zákazníka. Vždy záleží na dohodě co bude pro danou opravu lepší. Na přání je možno dohodnout individuální servisní podmínky s dobou dojezdu servisního technika na místo do 48 hodin nebo jsme schopni zajistit a provádět pravidelné a preventivní servisní prohlídky v dohodnutých intervalech.

Na provedené opravy poskytujeme záruku dle zákona. Záruční opravy jsou prováděny bezplatně, mimo nákladů na dojez servisního technika k reklamovanému stroji, pokud tento stroj není zákazníkem dopraven do našeho servisního střediska / prodejny.

Samozřejmostí je prodej náhradních dílů a příslušenství na stroje zmíněných značek ať už přímo na prodejně nebo přepravní službou.

  • Cena práce servisního technika na dílně: 499,- Kč / hod.
  • Cena práce servisního technika Express na dílně (do druhého dne): 599,- Kč / hod.
  • Cena práce servisního technika v provozu zákazníka: 599,- Kč / hod.
  • Cena dojezdu servisního technika nebo odvoz stroje na dílnu a zpět: 14,- Kč / Km
  • Cena přepravného náhradních dílů a příslušenství se řídí dle platného ceníku.

 

Uvedené ceny jsou bez DPH a platné od 1.1.2019.