Kategorie      
Výrobci / značky

O nás

Vítáme Vás na internetových stránkách www.NOKO.cz.


Naleznete zde široký výběr úklidové techniky, chemie, mycích pomůcek a příslušenství, jako jsou například: vysavače, úklidové vozíky, mopy, mycí pady, stěrky na okna, vysokotlaké stroje, podlahové automaty a vše, co s úklidem souvisí.

 

Naše společnost byla založena již v roce 1991 a můžeme se tak pyšnit stálým a několikaletým působením na trhu. Touto cestou bychom Vás chtěli pozvat do naší prodejny NOKO spol. s r.o, kde se můžete v příjemném a klidném prostředí nechat inspirovat současnými trendy tohoto odvětví. Náš ochotný a odborný personál se Vám bude snažit maximálně vyjít vstříc, ale především také poradí při výběru nejvhodnějšího typu zboží v případě, že si nebudete jisti vlastními představami.

 

S jakými výrobky se u nás můžete setkat?


Z přístrojů se jedná o ucelenou řadu dánské značky NILFISK, kterou jistě budete znát pod názvem Wap. Jejich modely se vyznačují funkčním a inovativním designem, kvalitním zpracováním, založeném na tradici a zkušenostech, ale také především příznivými cenami. Nelze zapomenout ani na další výrobky jako jsou například kvalitní podlahové stroje a průmyslové vysavače německé značky COLUMBUS, švýcarské TASKI a italský FIMAT.  Nelze zapomenout ani na značku VIPER které je druhou řadou výrobků již zmíněné značky Nilfisk. Vyznačuje se především velmi příznivým poměrem cena/výkon a jejich stroje se dají považovat za jedny z nejlevnějších na trhu.

 

NOKO spol. s r.o. to nejsou jen přístroje, ale také nepřeberné množství příslušenství a vychytávek, bez nichž se v dnešním světě úklidu stáváte takřka outsiderem, jako jsou například špičkové stěrky na okna značky UNGER, německá úklidová chemie BUZIL, kvalitní úklidové vozíky českého výrobce Eastmop a německého VERMOP či jiné specializované pomůcky. V naší prodejně si můžete na vlastní kůži vyzkoušet velké množství produktů, které nabízíme.


V případě, že Váš přístroj bude potřebovat odborný servisní zásah, je tu k dispozici profesionálně vybavená dílna. Naši zkušení a ochotní mechanici se budou snažit zbavit Vaše úklidové stroje všech neduhů, ať již formou individuálního zákroku, či komplexního servisu.

 


Přijďte tedy navštívit prodejnu NOKO spol. s r.o., U Kamýku 2/870 v Praze 4 a přesvědčte se, že nechceme zůstat jen u slibů, ale dostát našich slov. Těšíme se na Vaši návštěvu a pevně doufáme, že se k nám také budete rádi navracet.

 S přátelským pozdravem Team Noko spol. s r.o.

 

Informace

Rychlý kontakt

NOKO spol. s r.o.

U Kamýku 2/870, 142 00 Praha 4

mobil: 602 366 243, tel.: 241 717 845

email: info@noko.cz

IČO: 45275017, DIČ: CZ45275017


Pondělí - Čtvrtek: 8-12 a 13-16

Pátek: 8-12 a 13-14

Sobota, neděle a státní svátky: ZAVŘENO


Přijímáme platební karty

 

 

 

Hodnocení zákazníků