Kategorie      
Výrobci / značky

Servis

Vážení zákazníci, naše firma se zabývá kompletními servisními službami na strojích značek Nilfisk, Viper, Columbus, Wap, Soteco BASE, Fimap, Cleanfix, Taski, Kärcher, Kränzle, Wirbel a po domluvě i další, které jste zakoupili v naší prodejně nebo u jakéhokoliv jiného prodejce.


Servis je prováděn vyškolenými servisními techniky a naším cílem je opravit stroj vždy v co nejkratším možném čase dle charakteru a rozsahu poškození. Díky velkému skladu náhradních dílů jsme schopni provádět značnou část oprav převážně do 48 hodin. Opravy stacionárních zařízení jako jsou například: vysavačové automaty u benzínových pump nebo vysokotlaké stroje, jsme schopni provádět přímo na místě u zákazníka. Opravy ostatních strojů provádíme především v naší servisní dílně, ale je možné i u zákazníka. Vždy záleží na dohodě co bude pro danou opravu lepší. Na přání je možno dohodnout individuální servisní podmínky s dobou dojezdu servisního technika na místo do 48 hodin nebo jsme schopni zajistit a provádět pravidelné a preventivní servisní prohlídky v dohodnutých intervalech. Na provedené opravy poskytujeme záruku dle zákona.

 

Záruční opravy jsou prováděny bezplatně pouze na stroje zakoupené v naší prodejně nebo našem eshopu dle zákona, mimo nákladů na dojez servisního technika k reklamovanému stroji, pokud tento stroj není zákazníkem dopraven do našeho servisního střediska/prodejny.


Samozřejmostí je prodej náhradních dílů a příslušenství na stroje zmíněných značek ať už přímo na prodejně nebo přepravní službou.


  • Cena práce servisního technika na dílně: 499,- Kč / hod.
  • Cena práce servisního technika Express na dílně (do druhého dne): 599,- Kč / hod.
  • Cena práce servisního technika v provozu zákazníka: 599,- Kč / hod.
  • Cena dojezdu servisního technika k zákazníkovy a zpět nebo odvoz stroje na dílnu a zpět: 14,- Kč / Km
  • Cena přepravného náhradních dílů a příslušenství se řídí dle platného ceníku dopravy zde.

Uvedené ceny jsou bez DPH a platné od 1.1.2019.Informace

Rychlý kontakt

 

NOKO spol. s r.o., U Kamýku 2/870, 142 00 Praha 4

mobil: 602 366 243, tel.: 241 717 845, email: info@noko.cz

IČO: 45275017, DIČ: CZ45275017


Pondělí - Čtvrtek: 8-12 a 13-16

Pátek: 8-12 a 13-14

Sobota, nedele a státní svátky: ZAVŘENO

Přijímáme platební karty

      


Copyright 2018 - 2021 © noko.cz